Taking you to our new site. If you wish to call us, we are on 03-9786677
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...כשהיועץ שלי עזב את האישה והילדים להיפגש איתי ב-10 בלילה בבית קפה בשיא הגשם אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה (פגישה שעליה לא חוייבתי), זה כי ידעתי שהוא מחוייב להצלחה שלי..."

  נתנאל, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

  יוני, אינסאד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

  דימה, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

  שגיא, הרווארד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

  דנה, קולומביה 2011

01_kisos-in-Hebrew3_39 01_kisos-in-Hebrew3_37 contact us icon
 • slide2
 • slide4
 • slide4

הישגים אקדמיים

אחד מתנאי הקבלה המקדימים לתואר MBA בחו"ל הוא תואר ראשון ממוסד לימודים מוכר.
במעמד הגשת הבקשה לאחת התוכניות המובילות תתבקשו למסור פרטים מלאים על המסלול שעברתם במסגרת התואר הראשון כמו ממוצע התואר (GPA), רשימת קורסים וציונים, מספר שנות הלימוד, מיקומכם היחסי בכיתה ועוד.

ממש כמו כל מרכיבי הבקשה האחרים כמו ציון GMAT, ניסיונכם התעסוקתי והחיבורים, גם הנתונים האקדמיים שלכם משוקללים בהחלטה לקבל או לדחות את המועמדות שלכם לתוכנית.

ומה אם לא סיימתי בהצטיינות?

מועמדים רבים מאמינים כי סיום תואר ראשון בהצטיינות יתרה או רקע אקדמי בניהול וכלכלה הם תנאי הכרחי לקבלה אך זהו ממש לא המקרה.
האמת היא שבתי הספר בטופ-10 עושים מאמצים רבים כדי להכניס לתוכניות ה-MBA שלהם מועמדים מרקע אקדמי מגוון ככל האפשר.

לדוגמה, רק 19% ממחזור 2010 לתואר MBA באוניברסיטת סטנפורד היו בעלי תואר במנהל עסקים או כלכלה בעוד ש-35% היו בעלי תארי מדעים מדויקים והנדסה ו-45% ממדעי החברה.

במסגרת בחינת המועמדות שלכם בקיסוס נשתדל לאתר את החולשות והחזקות ברקע האקדמי שלכם ואיך שהוא מצטייר לעומת שאר מרכיבי הבקשה. בניית האסטרטגיה והכנת החיבורים אל מול נתונים אלה הם קריטיים למועמדות שלכם בתוכניות המובילות.
מטרת העבודה המשותפת שלכם ושל היועץ שלכם תהיה לייצר תיק מועמדות חזק ומאוזן תוך חיזוי המכשולים  שיעמדו בפניכם בכל תוכנית.

העובדה שכל היועצים שלנו היו בעצמם חברים בוועדות הקבלה של בתי הספר מאפשרת לנו לדעת בדיוק כיצד מתייחסים לרקע האקדמי של כל מועמד ולאזן את שאר מרכיבי הבקשה בהתאם.
יש לנו ניסיון רב עם מועמדים שהיו חלשים "על הנייר" ובעלי ממוצע אקדמי נמוך שהצליחו בכל זאת להיכנס לבתי הספר התחרותיים ביותר וזאת בזכות בניית חיבורים שהציגו בהצלחה צדדים אחרים באישיותם.
גם מכתבי ההמלצה וניסיונכם התעסוקתי מהווים מרכיבים מהותיים בבקשה ויכולים לחפות על רקע אקדמי חלש יחסית במידה ויוצגו נכון לחברי וועדת הקבלה.

אז אם סיימתי שני/ה בכיתה אני מסודר/ת?
ממש לא!

טעות נפוצה בקרב מצטיינים אקדמיים היא הבלטת הצטיינותם האקדמית בכל מקום אפשרי בתיק הבקשה מתוך הנחה שהדבר יסייע להם להתקבל.

האמת היא שהצטיינות אקדמית (וגם ציון GMAT גבוה) מסייעים כמובן לתיק המועמדות אבל מסיטים את תשומת הלב של וועדות הקבלה למרכיבים אחרים בבקשה. מועמד שיצטייר כ-"גאון" או לחליפין "יורם" יעורר חששות בכל מה שקשור להתמודדות חברתית, עבודה בקבוצות, התנדבות ועזרה לקהילה ועוד.חשוב לזכור כי תואר MBA בטופ-10 מצריך עבודה הדוקה על פרויקטים קבוצתיים ותפקוד חברתי מעולה.
עבור מועמד בעל רקע אנליטי חזק עם ניסיון תעסוקתי כמהנדס תוכנה (למשל) נבנה תיק מועמדות שונה לחלוטין מהצפוי – דווקא במקרה כזה יש צורך לעבוד על מרכיבי הבקשה האחרים ולהציג חיבורים ומכתבי המלצה "רכים" מהרגיל שיענו מראש על החששות הצפויים ממועמד שבלוני וחד מימדי.

אז מה ההבדל בין  MIT ו- HBS?
בכל הנוגע לרקע אקדמי וחשיבותו בתיק המועמדות, בתי ספר שונים מחפשים דברים שונים. בדיוק משום כך יש חשיבות אדירה לעובדה שבחירת בתי הספר ותהליך הליווי בקיסוס מתבצע תמיד עם בוגר בית הספר בתמונה.
מועמד מבוגר בעל ניסיון תעסוקתי רב אך רקע אקדמי חלש יחסית יכול להתקבל בקלות בתוכניות מסוימות אך ייתקל בקשיים עצומים בתוכניות אחרות וחשוב להכיר את בתי הספר ואופיים השונה כבר מתחילת התהליך כדי למנוע עבודה לחינם.