Taking you to our new site. If you wish to call us, we are on 03-9786677
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...כשהיועץ שלי עזב את האישה והילדים להיפגש איתי ב-10 בלילה בבית קפה בשיא הגשם אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה (פגישה שעליה לא חוייבתי), זה כי ידעתי שהוא מחוייב להצלחה שלי..."

  נתנאל, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

  יוני, אינסאד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

  דימה, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

  שגיא, הרווארד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

  דנה, קולומביה 2011

01_kisos-in-Hebrew3_39 01_kisos-in-Hebrew3_37 contact us icon
 • slide2
 • slide4
 • slide4

GMAT®

אחד המכשולים הגדולים ביותר למועמדים ישראלים בפרט בקבלה ל-MBA בחו"ל הוא מבחן ה-GMAT®.

המבחן מתיימר לבדוק את התאמתו של המועמד לקריירה ניהולית ומכאן ראשי התיבות המרכיבות את שמו:
GMAT® = Graduate Management Admission Test

להבדיל מאוניברסיטאות בארץ המתמקדות בציון החלק החשיבה הכמותית בלבד, מועמדים המעוניינים בלימודים בחו"ל יצטרכו להשלים את שלושת חלקי המבחן הכוללים:

AWA – Analytical Writing Assessment (ניקוד בין 1-6 שלא נכלל בציון הכללי)
Quantitative Section – 37 שאלות חשיבה כמותית ב-75 דקות – ניקוד בין 0-51
Verbal Section – 45 שאלות ב-75 דקות – ניקוד בין 0-51
סה"כ הניקוד הגולמי מתורגם לאחוזונים בכל חלק ולציון הכללי הנע בין 200-800

* פירוט על מבנה המבחן וטיפים שונים להתמודדות עמו תוכלו למצוא כאן

במסגרת זו נתמקד בציון ה-GMAT עצמו רק כמרכיב בתהליך השלם של קבלה ללימודי מנהל עסקים בחו"ל.

מועמדים בעלי ציון GMAT
אם כבר ניגשתם בעבר לבחינה ויש בידכם ציון תקף בזמן תחילת העבודה עם קיסוס, נבחן את התוצאות שהשגתם אל מול שאר הפרמטרים ונעריך את המועמדות שלכם לתוכניות המעניינות אתכם.
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולשלוח לנו את הנתונים הרלוונטיים כדי לקבוע שיחת ייעוץ ראשונית חינם ולשמוע עוד על איך אנו תופסים את המועמדות שלכם ל-MBA בחו"ל.

מועמדים שטרם ניגשו לבחינה
אנחנו בקיסוס מאמינים בליווי אישי וצמוד לאורך תהליך בניית המועמדות כולו. גם בתחום ה-GMAT נוכל לסייע רבות.
אנחנו נמצאים במגע מתמיד עם מיטב המורים בישראל ונוכל לסייע לכם בבחירת מסגרת לימוד מיטבית ואף בהטבות כספיות שתקבלו בזכות היותכם לקוחותינו.
נשמח להעמיד לרשותכם גם יועץ אישי מומחה לתחום ה-GMAT שיוכל להעריך את שליטתכם בחומר ולהכווין אתכם למסגרת הלימוד המתאימה או לחומרי לימוד מותאמים אישית לצרכיכם במידה ותחליטו ללמוד ל-GMAT בכוחות עצמכם.

עד כמה זה חשוב?
אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנחנו נתקלים בהן היא שאלת חשיבות הציון בבחינת ה-GMAT בקבלה ללימודים.
התוכניות המובילות מתגאות תמיד בכך שהן דוחות מועמדים בעלי ציון של 800 ומקבלות מועמדים בעלי ציון של 620 אבל חשוב לזכור את הנתונים הבאים:

ברוב תוכניות ה- Top-10  ממוצע ה-GMAT הכיתתי הוא בערך 700.

כלומר, אם יש לכם ציון נמוך מ-700 זה אומר שאתם מדורגים מראש מתחת לממוצע הכיתתי ולכן כדאי מאוד ששאר מרכיבי הבקשה שלכם כמו החיבורים ומכתבי ההמלצה יהוו תשובה הולמת לבעיה זו.
חשוב לציין שלקיסוס ניסיון רב עם מועמדים בעלי ציון GMAT נמוך יחסית שהתקבלו לאחר תהליך העבודה לתוכניות המובחרות ביותר.

כמה פעמים אפשר לגשת לבחינת GMAT?
עקרונית, ניתן לגשת לבחינה מדי 30 יום ועד 5 פעמים בשנה.
הבחינה עולה 250$ בהרשמה מראש דרך אתר www.mba.com או בהרשמה טלפונית במספר: +44 161 855 7219

זה משנה אם שיפרתי ציון GMAT?
רוב התוכניות מצהירות כי לא משנה להן כלל אם מועמד שיפר את ציון GMAT שלו לאחר בחינה לא מוצלחת. מצד שני, חשוב לזכור שבניגוד למבחנים כמו הפסיכומטרי הישראלי או ה-SAT האמריקני בהם לא נשמרים נתונים מבחינה לבחינה, במבחן GMAT בתי הספר מקבלים את רישום כל הבחינות אליהן ניגש המועמד.

כלומר, אי אפשר להסתיר ציונים חלשים וייתכן בהחלט שקבלת ציון מצוין אחרי ציון גרוע יעורר תחושה שהמועמד ניגש לבחינה הראשונה כשאינו מוכן לחלוטין. זה יכול להיות משמעותי במידה ובית הספר יחליט כי אי-מוכנות שכזו מקרינה על יכולתו של המועמד להעריך נכונה את עצמו.

כדאי מאוד לגשת לבחינה מספר מינימאלי של פעמים ובהחלט מומלץ לגשת לבחינה רק כאשר אתם משוכנעים שהתכוננתם אליה בצורה המיטבית.

מתי כדאי לגשת לבחינה?
את בחינת ה-GMAT כדאי לבצע רק כשמרגישים מוכנים בצורה המיטבית!!
מועמדים רבים הלהוטים לסיים עם התהליך בצורה מהירה ניגשים לפעמים לבחינה תוך זלזול מסוים ברמת הקושי שלה ותוך מחשבה שהיא דומה למבחנים דומים אותם ביצוע בצורה טובה בעבר.
בחינת ה-GMAT היא בחינה קשה ומאתגרת וכדאי לגשת אליה רק אחרי שהגעתם להישגים הנדרשים במבחני סימולציה המשקפים את רמת הבחינה הצורה טובה.


* אם ברצונכם לקבל ייעוץ אישי ממורה מומחה לתחום ה-GMAT אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר