Taking you to our new site. If you wish to call us, we are on 03-9786677
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...כשהיועץ שלי עזב את האישה והילדים להיפגש איתי ב-10 בלילה בבית קפה בשיא הגשם אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה (פגישה שעליה לא חוייבתי), זה כי ידעתי שהוא מחוייב להצלחה שלי..."

  נתנאל, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

  יוני, אינסאד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

  דימה, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

  שגיא, הרווארד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

  דנה, קולומביה 2011

01_kisos-in-Hebrew3_39 01_kisos-in-Hebrew3_37 contact us icon
 • slide2
 • slide4
 • slide4

אירוע הנטוורקינג השנתי של קיסוס - 17/5/2012

 

כמדי שנה, התכנסנו ביום חמישי (17.5.2012) בכדי לפתוח רשמית את עונת האפליקיישנים ביחד עם למעלה מ-70 מועמדים, כמו גם להיפרד מקבוצה גדולה של מתקבלים שעומדים לפני הנסיעה לחו"ל אשר הצטרפו לאירוע לאחר ההרצאה. באירוע הנטוורקינג נכחו כ-150 מועמדים, סטודנטים ויועצי קיסוס.

במסגרת ההרצאה למועמדים הוצג תהליך הקבלה ותוחקרו ביצועי הישראלים בשלוש השנים האחרונות. כמו כן, הוצגה העבודה של חברת  Deloitte אשר ביצעה ביקורת לנתוני הסטטיסטיקה של קיסוס.

האירוע התקיים באולם הכנסים של המועצה לישראל יפה בפארק הירקון, עמותה ציבורית הפועלת לקידום איכות החיים בישראל באמצעות חינוך סביבתי, פרויקטים סביבתיים וקמפיינים ציבוריים הנוגעים לטיפוח הסביבה ולשימורה.

img_6232


img_6259
img_6269
img_6312
img_6320
img_6327

 

 

אירוע הנטוורקינג השנתי של קיסוס - 2/6/2011


עם בוא עונת ההגשות נפגשו יועצי קיסוס עם מועמדים חדשים, על מנת להסביר אודות תהליך הקבלה, לתת טיפים כיצד לבנות תיק מועמדות חזק ולתחקר את ביצועי הישראלים בשנה שעברה. ניצלנו את האירוע גם לברך את קהל לקוחותינו שהתקבל השנה לתכניות מובילות בעולם ולמעשה מבלים את ימיהם האחרונים בארץ.

האירוע התקיים באחד המבנים המרשימים בתל-אביב – בית קרן הישג – בשדרות רוטשילד 46 והוא נעשה בשיתוף פעולה הדוק עם קרן הישג שהנה קרן מלגות לימודים המעניקה מידי שנה מלגות לחיילים משוחררים שהוכרו כ”חיילים בודדים” בצה”ל ועמה אנחנו עובדים בקיסוס מזה זמן .

כ-90 איש הגיעו לשמוע את ההרצאה המרכזית אודות טיפים לתהליך אותה הוביל אורן כסיף (MIT ‘06) ולאחר מכן עברנו לקוקטייל ואירוע נטוורקינג, אליו הצטרפו כ-80 לקוחות "בוגרי קיסוס" ויועצים.

heseg 1


heseg 2

heseg 10a


heseg 4

heseg 5


heseg 3


heseg 6

heseg 11
 

אירוע קיסוס בלופט של קסטיאל - 6/4/2010


נטוורקינג הינו כלי חיוני לתהליך האפליקיישן לתכניות MBA בחו"ל. מתוקף היותנו המובילים והמחדשים בתחום הייעוץ לקבלה לתוכניות המובילות, צוות קיסוס החליט להוביל סדרת מפגשים באווירה לא פורמאלית ולתת הזדמנות למועמדים הישראלים ליצור קשרים ולקבל מידע חשוב מלקוחות קיסוס שסיימו את התהליך לאחרונה, מסטודנטים ובוגרים יועצי קיסוס. ב-6 באפריל, אחרי חגיגות פסח ומימונה, נערך המפגש השני.

כ-150 מועמדים, סטודנטים ובוגרים נפגשו בלופט של קסטיאל ברחוב בן-יהודה 32 בתל-אביב לערב מקורי של חשיבה ואסטרטגיה על תהליך האפליקיישן לתכניות בחו"ל ותחקיר ביצועי הישראלים בשנה החולפת. במהלך הערב נפגשו המועמדים עם מייסדי קיסוס, בועז שדלצקי (Kellogg ’08) ואלי דוד (Tuck ’08) וכן עם מספר יועצי קיסוס: אורן כסיף (MIT Sloan ’06), ירון ברסקי (Wharton ’08), ניסן דר (Ross ’09), דני פישל (Columbia ’08), אביב עוז (Darden ’07) ואלי עמאר (Wharton ’07). הבוגרים והמתקבלים הטריים סיפקו את נקודת מבטם על איך לדעתם יש לגשת לתהליך ארוך ומייגע זה. לאינטראקציה בלתי-אמצעית זו אין תחליף ולאורה פיתחה קיסוס את מודל העבודה שלה.