Taking you to our new site. If you wish to call us, we are on 03-9786677
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...כשהיועץ שלי עזב את האישה והילדים להיפגש איתי ב-10 בלילה בבית קפה בשיא הגשם אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה (פגישה שעליה לא חוייבתי), זה כי ידעתי שהוא מחוייב להצלחה שלי..."

  נתנאל, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

  יוני, אינסאד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

  דימה, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

  שגיא, הרווארד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

  דנה, קולומביה 2011

01_kisos-in-Hebrew3_39 01_kisos-in-Hebrew3_37 contact us icon
 • slide2
 • slide4
 • slide4

MBA בחו"ל

 

רבות נכתב וסופר על תכניות ה-MBA המובילות ברחבי העולם. מספרים על אינסאד בפונטבלו בצרפת, על הרווארד בבוסטון, לונדון ביזנס סקול או שיקגו. כולם בתי ספר מצוינים. בכולם תאספו חוויות מהטובות שחוויתם. אבל מה באמת מיוחד במקומות האלה, למה צריך להשקיע בדבר הזה עשרות אלפי דולרים ומדוע צריך להשאיר מאחור משפחה ולחצות ימים (ואף אוקיינוסים)?

אחת השאלות הראשונות שעולות היא מה ההבדל בין הרמה האקדמית בתכניות האלה לזו שבאוניברסיטאות או במכללות בארץ. ראשית, מבחינת משאבים, מדובר בתכניות עם כסף, הרבה כסף, כך שהסטודנטים מקבלים כמעט כל מה שהם יכולים לדמיין בשביל להעצים את חווית הלימודים – ממנכ"לים של חברות מובילות, עובר דרך חדרי לימוד משוכלליים ועד סימולציות ממוחשבות. מעבר לכך, התרומה של חבריכם לכיתה, שמגיעים עם ניסיון תעסוקתי של בין שלוש לשש שנים, מעשיר עד מאוד את הדיון בכיתה. אחרי הכל, MBA הם לימודים פרקטיים ואין כמו ללמוד ממישהו שכבר עשה משהו מאוד דומה.

מעבר לחוויה האקדמית, נדבך משמעותי אחר של התכנית הוא הקטע המקצועי, הן בהיבט האפשרויות המקצועיות שנפתחות בפני הסטודנטים והן בהיבט רשת האנשים – "Network", שהסטודנטים בונים. בתי הספר מדגישים את החשיבות ביצירת קשרים עם אנשי מפתח בחברות אליהם אתם מעוניינים להגיע, כדי שאלה יתרשמו ממכם ויעזרו בקבלת משרת החלומות. הנטוורק הופך לסוג של טבע שני והסטודנטים מבלים זמן רב באיתור קשרים פוטנציאליים; אם זה מבית הספר התיכון, מהתואר הראשון או אפילו מארץ הלידה, כדי שאלה יסייעו לו בקבלת העבודה. בשלב מוקדם מאוד של הלימודים מתחיל מרכז ההשמה של בית הספר לעבוד על שיוף קורות החיים, הכנה לראיונות וייעוץ באיזה נתיב תעסוקתי לבחור להתמחות הקיץ. גם כאן המשאבים עצומים והאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. מניסיון של בוגרים ותיקים יותר, ניתן להיווכח שהמשרות הללו, בשוק העבודה האמריקאי או האירופאי, פותחות בהמשך דלתות לקריירות מפוארות יותר, גם בישראל.

החשיבות של הפן האקדמי והפן המקצועי היא רבה, אבל כנראה שהערך המוסף הגדול ביותר של התכנית הוא התרומה האישית והחברתית של מגורים בחו"ל בכלל ולימודים בבית ספר בינלאומי בפרט: מכירים חברים חדשים לחיים מצפון-דקוטה, הודו, ברזיל, ארגנטינה, אירופה ואפילו מהפיליפינים; מתוודעים לתרבויות חדשות; מבינים עד כמה קשה להיות רחוקים מהמשפחה ומהחברים; ואולי החשוב מכל, וזה עלול להישמע מאוד קלישאתי, מתחילים להעריך יותר את המדינה הקטנה שלנו.

 

why mba table