Taking you to our new site. If you wish to call us, we are on 03-9786677
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...כשהיועץ שלי עזב את האישה והילדים להיפגש איתי ב-10 בלילה בבית קפה בשיא הגשם אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה (פגישה שעליה לא חוייבתי), זה כי ידעתי שהוא מחוייב להצלחה שלי..."

  נתנאל, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

  יוני, אינסאד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

  דימה, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

  שגיא, הרווארד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

  דנה, קולומביה 2011

01_kisos-in-Hebrew3_39 01_kisos-in-Hebrew3_37 contact us icon
 • slide2
 • slide4
 • slide4

איזו תוכנית מתאימה לי ביותר?

בחירת התוכניות אליהן תגיש את מועמדותך הינה אחד הצעדים החשובים ביותר בתהליך ה- MBA החלטה זאת תשפיע לא רק על סיכוייך להתקבל ומידת ההשקעה שתדרש, אלא גם על עתידך לשנתיים הקרובות ומעבר לכך. לדעתינו, תהליך הבחירה צריך להתמקד בכמה נושאים מרכזיים:

הפן המקצועי – רובנו עושים MBA על מנת להתקדם משמעותית במסלול המקצועי. לכן, חשוב מאוד לדעת מהי ההתמחות של כל תכנית וכפועל יוצא, אילו חברות מגייסות בקמפוס ועד כמה הבוגרים מאותן חברות מעורבים ועוזרים בתהליך. מכיוון שרובנו מתכוונים להשאר בארצות הברית או אירופה לאחר סיום התואר, חשוב מאוד לראות את התכניות מנקודת המבט של המגייס המקומי ולא מנקודת מבט ישראלית. ולכן, גם למיקום בית הספר ישנן השלכות בתהליך חיפוש העבודה. בעוד שתכניות אמריקאיות פותחות אפשריות בכל העולם, תוכניות מחוץ לארצות הברית בדר"כ מיעדות את הבוגרים לאותו אזור.

הפן האקדמי – ישנן שיטות לימוד שונות ולכל אחד מאיתנו מתאימה שיטה מסויימת יותר מהאחרות. חשוב להכיר עד כמה השיעורים אינטראקטיבים, מהי רמת הקושי של הלימודים והמטלות, עד כמה נעשה שימוש ב- Case Studies , מהו אחוז שעורי החובה לעומת שעורי הבחירה, האם יש גישה לתכנים מעשיים (יעוץ לחברות או פרוייקט יזמות במסגרת הלימודים) והאם ניתן דגש על עבודה בקבוצות. למועמדים הישראלים יש נטיה לייחס חשיבות נמוכה לצד האקדמי אך חשוב לזכור כי הוא בעל השפעה רבה על החוויה הכוללת.

הפן החברתי – לכל תכנית אופי חברתי שונה. אופי התכנית נבנה על בסיס מספר קריטריונים כגון מיקום גיאוגרפי, כמות התלמידים בכיתה וכמות האירועים החברתיים. ישנן תכניות קטנות במקומות מבודדים בעלות אופי משפחתי ותחושת שייכות חזקה לעומת תכניות גדולות בערים מרכזיות שמספקות חוויות מסוג שונה. הפן החברתי חשוב לא רק לשם ההנאה אלא גם ככלי העיקרי לפיתוח רשת חברתית רחבה שהיא כלי עזר חשוב להתקדמות בעולם העסקי.

בנוסף, לחלק לא מבוטל מאיתנו יש קריטריון רביעי. המשפחה. ישנם בתי ספר שדואגים לשלב את המשפחה בחווית ה- MBA . טעות גדולה היא לחשוב ש"תקופת הלימודים הינה השקעה זמנית ולכן בני משפחתי יעבירו את הזמן וימצאו מה לעשות". טעות!! טעות!! טעות!! אם למשפחה קשה, לסטודנט קשה עוד יותר. כבר בשלב ההיכרות עם התוכניות והאירועים שמתקיימים בארץ ניתן להבחין עד כמה כל בית ספר משקיע בנושא זה.

נקודות נוספות שחשוב לשקלל בבחירת התוכניות הינן הסיכוי של המועמד להתקבל בהתאם לנתוניו. קיסוס מעודדת את כל המועמדים הישראלים לשאוף ולהגשים את כל חלומותיהם אך יחד עם זאת, בזירה כה תחרותית, חשוב להכיר בסטטיסטיקה ולהבין שישנם בתי ספר שאליהם קשה מאוד להתקבל.

הדירוגים חשובים גם הם בתהליך הבחירה אך לא מהסיבה שרובנו חושבים. ההבדל בין מקום הראשון למקום השמיני הוא לא גדול ויש שיקצינו ויאמרו שהחווייה והתוצר של עשרים התכניות הראשונות זהים. אבל, דרך הדירוגים אפשר לזהות מגמות חשובות כמו תוכניות שיורדות בכל שנה או ההפך. בנוסף, חשוב מאוד להבין על בסיס מה הדרוג. ישנם סוגי דירוג שונים כגון שכר הבוגרים, התרשמותן של החברות המגייסות מהבוגרים, איכות המרצים ואפילו חוות דעתם של הסטודנטים