Taking you to our new site. If you wish to call us, we are on 03-9786677
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...כשהיועץ שלי עזב את האישה והילדים להיפגש איתי ב-10 בלילה בבית קפה בשיא הגשם אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה (פגישה שעליה לא חוייבתי), זה כי ידעתי שהוא מחוייב להצלחה שלי..."

  נתנאל, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

  יוני, אינסאד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

  דימה, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

  שגיא, הרווארד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

  דנה, קולומביה 2011

01_kisos-in-Hebrew3_39 01_kisos-in-Hebrew3_37 contact us icon
 • slide2
 • slide4
 • slide4

דירוג בתי הספר - איזו תוכנית הכי טובה?


בעולם מספר עצום של בתי ספר למנהל עסקים ושוני רב בין תוכניות אחת לאחרת. מספר גורמים רציניים מדרגים מדי שנה את בתי הספר בעולם ומחלקים אותם לקטגוריות (טופ-10, טופ-20 ,בארה"ב, בעולם וכו') על פי מספר רב של קריטריונים.
חלק מהדירוגים עושים שימוש בדעתם של הסטודנטים עצמם בתוכניות המדורגות וחלק מהדירוגים מתמקדים בחוות דעת של מעסיקים על בוגרי התוכניות שעובדים אצלהם.
בכל הדירוגים יש שקלול של עלות התואר, המשכורת הממוצעת בסיום הלימודים, גודל הכיתה, ממוצע ה-GMAT בכיתה, הגיוון והאיכות של גוף הסטודנטים ועוד מספר רב של פרמטרים מדידים יותר ופחות.

הדירוגים הנחשבים לאמינים ביותר בעולם הם הדירוגים של המגזינים המובילים לניהול ועסקים ואותם תוכלו לראות בקישורים הבאים:

דירוג המגזין Financial times , דירוג המגזין Business Week , דירוג המגזין Wall Street Journal

במבט חטוף בדירוגים המובילים תיווכחו לראות כי יש הבדלים משמעותיים בין הדירוג של תוכניות שונות ממגזין אחד למשנהו. הדבר נובע משוני בפרמטרים שהוזכרו לעיל ומשמשים לדירוג התוכניות.

מצד שני, הבדלי המיקום פחות משמעותייים ככל שמתקרבים לראש הרשימה.

ניתן לומר כי ישנה הסכמה כמעט גורפת לגבי 10 ואפילו 20 בתי הספר הטובים בעולם וזאת למרות שהמיקום הספציפי של תוכנית בתוך העשירייה המובילה משתנה.
לדוגמה, בית הספר למנהל עסקים "וורטון" מדורג בין מקומות 1-7 ללא תלות בגורם המדרג מה שמעיד ככל הנראה על כך שהוא אכן בית ספר איכותי ביותר בכל פרמטר.

אנחנו בקיסוס מאמינים שכמעט כל התוכניות המובילות מציעות בסך הכול מוצר דומה ולכן אין כל כך חשיבות למיקום התוכנית במקום העשירי או השלישי ברשימה זו או אחרת.
מצד שני, חשוב להכיר את ההבדלים הקטנים בין התוכניות כי הם יכולים להוות שיקול מכריע בבחירת התוכנית אליה תגישו מועמדות בסופו של דבר.

האם חשוב לכם להיות בכיתה קטנה יותר או שתעדיפו מותג מוכר עם כיתה בגודל של 900 תלמידים?
האם תרצו להיות המבוגרים או הצעירים בכיתה?
האם יש לכם בכלל סיכוי להתקבל לתוכנית X כאשר ממוצע ה-GMAT בתוכנית גבוה ב-30 נקודות מזה שלכם?
אם שאיפות הקריירה שלכם כוללות מחיה באירופה אולי כדאי שתבדקו תוכניות בעלות אוריינטציה גיאוגרפית משמעותית יותר?

תפקידנו בקיסוס לעזור לכם לענות על השאלות הללו ולספק לכם את כל הפרטים על התוכניות שלא תמצאו בשום מגזין או ספר אלא רק בעבודה צמודה עם בוגר התוכנית שמכיר אותה מיד ראשונה.

אתם מוזמנים לעיין במידע כאן באתר הנוגע לסטטיסטיקות השונות על כל תכנית ועל תהליך הקבלה הפרטני של כל תכנית ולהתרשם בעצמכם מההבדלים בין בתי הספר.

על מנת לשמוע עוד על ההתאמה האישית שלכם לתוכניות השונות אתם מוזמנים למלא את הטופס הבא ונחזור אליכם לאחר שנעריך את מועמדותכם.