Taking you to our new site. If you wish to call us, we are on 03-9786677
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...כשהיועץ שלי עזב את האישה והילדים להיפגש איתי ב-10 בלילה בבית קפה בשיא הגשם אחרי הדלקת נר ראשון של חנוכה (פגישה שעליה לא חוייבתי), זה כי ידעתי שהוא מחוייב להצלחה שלי..."

  נתנאל, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

  יוני, אינסאד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

  דימה, שיקגו 2012
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

  שגיא, הרווארד 2011
 • קיסוס, מבינים MBA

  "...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

  דנה, קולומביה 2011

01_kisos-in-Hebrew3_39 01_kisos-in-Hebrew3_37 contact us icon
 • slide2
 • slide4
 • slide4
לקוחות ממליצים על קיסוס
ענת HBS Class of 2019

"תומר, היועץ שלי, היה זמין עבורי מסביב לשעון, היה סופר מקצועי, קשוב, אכפתי וידע לתת מענה לכל שאלה ובקשה. תומר ליווה אותי בסבלנות שלב אחרי שלב, התנדב מזמנו וללא חיוב לעשות לי סשיין הכנה נוסף לראיון,"

 
ערן Berkeley, UCLA & NYU class of 2016

"אני חושב שמה שמייחד את קיסוס הוא מידת המעורבות של אלי והנהלת החברה לכל אורך הדרך"

 
דניאל columbia class of 2016

"הייעוץ והליווי שהוא וצוות קיסוס נתנו לי היה מדהים. קיסוס ידעו  איך לגרום לי למצוא בדיוק את הכיוון הנכון לתקוף כל פסקה ושורה באפליקיישנס. המחויבות, ההבנה והמקצועיות שבליווי הצמוד הם המפתח להצלחת התהליך."

 
מתן HBS,Stanford, MIT class of 2016

״העבודה עם לימור היתה מדהימה. שואלת את השאלות הנכונות ( והקשות ), יודעת איך להוציא ממני את החלקים הטובים - ואיך לשפר את החלקים הפחות טובים. מקצוענית ללא פשרות ויועצת מעולה. אחרי התהליך יצא לנו לשוחח, ואמרתי לה שהיא כנראה מכירה אותי טוב יותר מרב חבריי הקרובים.״

מתן HBS,Stanford, MIT class of 2016
הכל התחיל מפגישה בבית קפה עם אלי. לי הדברים נראו אז מאד בוסריים ומופשטים - איך בכלל מתחילים את התהליך הכ"כ מורכב הזה? אבל לאלי הספיקו בערך 10 דקות לשמוע את הסיפור שלי, לצוות לי יועצת ולהגיד לי בדיוק לאן כדאי להגיש.
בחירת היועץ המתאים הוא אולי אחד הפרמטרים החשובים בתהליך, ולשמחתי, יצא לי לעבוד עם לימור מוסקוביץ' - מקצוענית מהמעלה הראשונה.
העבודה עם לימור היתה מדהימה. שואלת את השאלות הנכונות ( והקשות ), יודעת איך להוציא ממני את החלקים הטובים - ואיך לשפר את החלקים הפחות טובים. מקצוענית ללא פשרות ויועצת מעולה. אחרי התהליך יצא לנו לשוחח, ואמרתי לה שהיא כנראה מכירה אותי טוב יותר מרב חבריי הקרובים.
בזמנים לא זמנים ובמסירות רבה מצד כל הגורמים בקיסוס הצלחנו להגיש 3 אפליקשנס לבתי הספר הטובים בעולם.
השלב הבא היה שלב הראיונות - וגם כאן קיסוס מציעה מערכת שתכין אותך בצורה מיטבית. הרגשתי בעצמי את השיפור שלי מהכנה להכנה - מגמגומים מביכים בחצאי משפטים באנגלית, לסיפורים קולחים ומעניינים.
ומילה על אלי. המסע הזה הוא בלי ספק ארוך ומורכב. מלא עליות ומורדות וציפיות מורטות עצבים. הוא לא היה לי פשוט בכלל ברמה האישית. אלי תמיד היה זמין בשבילי, ידע להשחיל את המילה הנכונה ולכוון אותי לכיוון הנכון. פשוט פנומן!!!
לסיכום - לא נתקלתי במהלך הקריירה שלי בגוף מקצועי שמתנהל ברמה של קיסוס.
למי שמעוניין למקסם את הסיכויים שלו להתקבל לאחד מבתי הספר הטובים בעולם, אני ממליץ בחום לקבוע פגישה עם אלי ולהתחיל את התהליך עם קיסוס.

 

 

מתן דבורה

 
עודד HBS, Sloan, Booth &Haas, Class of 2016

"התהליך האיטרטיבי שבו כל מסמך נבחן שוב ושוב על ידי מספר זוגות עיניים, שמאחוריהם מוחות מנוסים ומבריקים הוא המפתח להצלחה"

 
דני UNC,Tuck,Duke,NYU Class of 2016

"...After all dings/WL last year with Aringo, getting admission to four schools this year is really amazing..."

 
ליאור, Harvard, Stanford Class of 2015

"...במבט לאחור, הבחירה בקיסוס הייתה ההחלטה החשובה ביותר בתהליך, והגורם המרכזי לתוצאה הסופית המדהימה..."

 
נועם, Wharton, Booth, Kellogg, Haas Class of 2015

"...עמדה עבורי סוללת מומחים – לבניית אסטרטגיה, הכנה לראיונות, עריכה לשונית ואפילו בניית מצגת. מדובר בחבורת מקצוענים, שעושים את העבודה עם הרבה אמפתיה, הגינות, דיוק וסבלנות..."

 
גיא Wharton,Chicago booth & Columbia 2015

אתה מרגיש שהמקצוענים הטובים ביותר לוקחים חלק בתהליך, כל אחד בתחום מומחיותו. אין יועץ אחד שמתמחה בכל בתי הספר שאליהם אתה מגיש... על כל חיבור, המלצה ואפילו מצגת שהייתי צריך להגיש, עבדו איתי היועץ הצמוד ולפי העניין המומחה הרלוונטי מקיסוס בעל המומחיות בבית ספר הספציפי.

 
עודד, Wharton & INSEAD 2015

בסופו של דבר, ניתן לכתוב הרבה דברים, אבל בשורה התחתונה עזרתם לי להתקבל לכל העדיפויות הראשונות שלי, ועשיתם את זה בצורה הכי נעימה, נוחה וכיפית שאפשר.

 
רועי, Columbia and LBS Class of 2015

"...הם מקצוענים אמיתיים שהתמסרו לתהליך באופן טוטאלי ונתנו לי בכל רגע נתון את התחושה שאני הלקוח היחיד בעולם..."

 
גלעד Chicago and INSEAD Class of 2015

"...אתם והצוות היה מחויב להצלחתי במלוא מובן המילה, ובתהליך ארוך ומתיש, שותף מחויב הוא ערובה להצלחה. השאיפה של הצוות למצוינות וחוסר פשרות אפשרו לי להציג את עצמי כמועמד תחרותי בכל בית ספר..."

 
אמיר, Stern, Kellogg Class of 2015

...האסטרטגיה המותאמת אישית לי כמועמד, העמידה על תוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, הליווי הסופר מקצועי וצמוד, והתמיכה הנוספת -  בעזרת כל אלו הצלחתי לעמוד ביעדים שאפתניים ובלוח-זמנים אגרסיבי...

 
אורן, Chicago Booth Class of 2014

"...נתנו לי לאורך כל הדרך הרגשה שאני לא לבד, ואם צריך הם יעבדו איתי מסביב לשעון כדי שהאפליקיישן יהיה מוכן בזמן, וברמה הכי גבוהה. לפעמים הרגשתי שאכפת להם יותר ממני..."

 
גדי, London Business School Class of 2014

"...אני בתור לקוח הרגשתי שגם סוגיה קטנה שמציקה לי בחיבור, הופכת לעניין חשוב בעינכם..."

 
נתנאל, Chicago Booth Class of 2014

"...על כמות המודיעין שיש לקיסוס בכל עניין שקשור בלימודים, במלגות, או במשרות שאחרי הלימודים אפילו לא התחלתי לדבר..."

 
נבות, Kellogg Class of 2014

"...עם כל כך הרבה נסיון בתהליך וכל כך הרבה קשרים – שום שאלה לא נשארת ללא מענה. עם המעטפת של קיסוס, אפשר להיות בטוח שכל שורה כתובה תעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר..."

 
דן, MIT Class of 2014

"...למרות שלא הצלחתי לשפר את הציון (היחסית נמוך) שלי, בקיסוס הרגיעו אותי ואמר לי שהם מאמינים בי וביכולת שלי להגיע למטרה שהצבתי לעצמי. ואכן, אני הצלחתי להתקבל ל  MIT Sloan כנגד כל הסיכויים..."

 
דימה, Chicago Booth 2014

"...אין לי ספק שאין שני לזמן התגובה של קיסוס - הרי גם אם היועץ שלי ישן, עם 2 ילדים על הברכיים, באמצע טיסה מעל האוקיינוס השקט באזור בלי קליטה, ובדיוק נגמרה לו הסוללה בטלפון ובמחשב הנייד, הוא איכשהוא ימצא דרך לענות לאימייל תוך 40 שניות בול..."

 
לירז, MIT, Duke & UNC 2014

"...לכל אורך התהליך הרגשתי שאני חלק ממשפחה בהרבה מובנים אם בתמיכה נפשית ולא רק מקצועית, אם בעיצות מקצועיות ואישיות,  בעידוד ואמונה גדולה בהצלחה שלי אפילו בזמנים שאני הייתי קצת חסרת אמונה, הזמינות המיידית והתמידית..."

 
אסתי, IE Class of 2013

"...כאן לא מדובר רק ביועצים. קיסוס מנוהל על ידי צוות של תותחים, שותפי-אמת למסע שלך שיהיו שם בשבילך בכל עת: יכתבו, ישפצו, יערכו, ישפצרו, יתבלו, ובעיקר יוציאו ממך את המיטב ויעזרו לך להפוך ל-Applicant הכי תחרותי שרק אפשר, זה שיתבלט בוועדת הקבלה..."

 
יונתן, HBS Class of 2013

"...זמני התגובה שקיבלתי מאנשי קיסוס היו מעל ומעבר למצופה. בכל שעה ביום קיבלתי מענה מיידי ואיכותי. למעשה,לא פעם נראה היה שמידת המחויבות של אהרון לתהליך כמעט עולה על שלי. ההשקעה נשאה פרי..."

 
שי, Columbia Class of 2013

"...זו לא רק העבודה על החיבורים, אלא גישה הכוללת את כל מרכיבי תוכנית העבודה, הנטוורקינג הרלוונטי, הבנת תרבות בתי הספר ככלל והאפליקיישן בפרט וההכנה לראיונות..."

 
נדב, MIT, Kellogg 2013

"...היות ואני כותב את המכתב הזה בשלב מאוחר יחסית, אני רוצה גם לציין את הפעילות של קיסוס לאחר הקבלה ללימודים. המפגשים המקצועיים, הנטוורקינג הבלתי נגמר...ממשיכים לחזק את תחושת המשפחתיות שנוצרת בין לקוחות קיסוס ליועצים, ובינם לבין עצמם."

 
אורי, Chicago Booth, Columbia & MIT 2013

"...התמיכה שמקבלים מקיסוס היא מאוד אישית: מזכירה יותר התייעצות עם חבר קרוב מאשר שיחת לקוח-יועץ. הם אוהבים את התחום, נהנים מהייעוץ וזה ניכר בתוצאות.  לאורך כל הדרך, קיסוס הרגישו מחוייבים לאפליקיישן לפחות כמוני, וברור היה כי הצלחתי היא הצלחתם..."

 
ברק, Ross class of 2013

"...האנשים בקיסוס הם הסוד של החברה, האנשים שיתנו את כל-כולם למען ההצלחה שלך, שמלווים אותך 24 שעות מסביב לעולם, הם יוצרים קשר חזק ואמיתי עם המועמדים - קשר של חברים ולא סתם קול בטלפון ומכתב בדואר..."

 
שגיא, HBS & Stanford 2013

"...קיסוס מצליחים להפוך את העבודה לתהליך מסודר ונהיר, כך שבכל שלב ברור איך להשקיע בדברים החשובים ביותר. בנוסף, התמיכה שקיסוס מספקת היא לא פחות ממדהימה, וההרגשה לאורך כל הדרך היא שההצלחה שלך היא ההצלחה שלהם..."

 
יוני, INSEAD Class of 2012

"...סוד ההצלחה של קיסוס לדעתי הוא המחויבות והלהט של היועצים לעזור לך להצליח. לא פחות חשוב הוא השיטה של קיסוס לפיה כמה יועצים מתסכלים על האפליקיישן שלך ומתייעצים ביניהם..."

 
אייל, IE Class of 2013

"...לאורך כל הדרך הצוות המיומן של קיסוס הפגינו מקצועיות, זמינות, ורמת שירות מהסוג שנדיר למצוא במחוזותינו. כפי שרבים כבר כתבו לפני, התחושה המשותפת של צוות אנשים שפועלים ללא הרף למטרה אחת היתה מורגשת כל הזמן..."

 
עידן, UCLA Anderson 2013

"...כשרצו להיות בטוחים ב- 200%, מייד הופעל מערך מקיף ורחב ידיים, שכולל עשרות יועצים ומכרים. זה היה מפגש עם מקצוענות יומיומית, מקצוענות של שעה שעה ודקה דקה, ובכל דבר ועניין..."

 
איתי, Kellogg Class of 2013

"... על התוצרים של קיסוס אין צורך להרחיב. כל מי שעבד איתכם, עובד איתכם או שמע עליכם – לא שמע דבר חוץ מ"מדהים". אני הייתי רוצה לנצל במה זו להודות לצוות קיסוס, ובייחוד לאור, אהרון, איתי אורן ואריאל על כך ועל מה שנתנתו מעבר לכך..."

 
ניר, Berkeley Haas Class of 2013

"...יותר מזה, החבר'ה מקיסוס נתנו לי לכל אורך הדרך את ההרגשה שאנחנו ביחד באתגר הזה והפגינו רמת מחוייבות ראוייה להערכה..."

 
שי, INSEAD Class of 2012

"...על ההכוונה והייעוץ כולם מדברים, אבל מבחינתי היתרון המשמעותי של העבודה המשותפת איתכם היה במיפוי חוזקותיי וחולשותיי – לא בעיני עצמי, אלא בעיניה של כל ועדת קבלה בכל בית ספר..."

 
לירון, Columbia, Wharton, Kellogg, UCLA, NYU 2013

"...התהליך הזה לא פשוט בכלל ולעתים אף מתסכל ומתיש, אבל  יניב ומוטי היו שם בכל שלב והיו לא רק אנשי מקצוע עתירי ניסיון אלא גם אוזן קשבת ותומכת ברגעי משבר וצמתי החלטה..."

 
יקיר, Class of 2013

"...מהרגע הראשון הרגשתי את המחוייבות שלכם להצלחתי. במהרה גיליתי שהשיטה והיחס הפכו את התהליך המייגע לברור ולחוויה בפני עצמה..."

 
אייל, Chicago Booth Class of 2013

 "...היועץ שעמד לרשותי היה שותף מלא לתהליך, וליווה אותי בהתמדה ומקצועיות ללא פשרות. במהלך תקופת העבודה המשותפת, אהרון לא הפסיק להפתיע בפתרונות יצירתיים ודאגה כנה, והיווה כתובת לכל התלבטות שצצה מצידי..."

 
מיה, Kellogg, IMD & INSEAD 2012

"...ואז הגיעו התשובות.. 3/3 וההתרגשות של כל החברים בקיסוס חיזקה את התחושה שמעבר ליועצים, הם ממש חברים...."

 
אלירון, MIT, INSEAD, LBS, Cambridge 2013

"...כמרכיבי פאזל מיומנים, היועץ והצוות התומך למדו קודם כל להכיר אותי (על כל השיגעונות...), לאפיין בדיוק מה אני שווה (מה שלרובנו אין הרבה מושג בתחילת הדרך) ולהדביק איתי בסבלנות שלב אחר שלב בתהליך המפואר הזה שסופו הגשמת חלום!..."

 
אלון, Ross, Duke 2013

"...אמת היא שתכננתי לכתוב זאת בין אם התקבלתי לבין אם לא – פשוט כי מגיע להם. מגיע להם על הרצינות, המקצועיות ויותר מכל על החברות!..."

 
דנה, Columbia BusinessSchool, Class of 2013

"...אחד היתרונות הגדולים של קיסוס, הוא שכל החלטה כזו נידונה בין כמה יועצים, באופן שנותן תחושת בטחון לגבי כל צעד. בנוסף, במקרה הספציפי שלי, הזמינות והזריזות היוו מרכיב קריטי וקיסוס דאגו להתאים את עצמם ללוחות הזמנים שלי בצורה מיטבית..."

 
אלירן, LBS Class of 2013

"...לכל אורכו של תהליך האפליקיישן וההכנה לראיון הקבלה, הרגשתי את המסירות, האכפתיות והמחויבות הטוטאלית של הצוות– תחושה שאני הלקוח היחיד!..."

 
רון, MIT Class of 2013

"...ואם כבר אישי אז  מיכל, אורי, דלית ומורן עזרתם לי להגשים חלום. נתתם לי זמינות מסביב לשעון, זמני תגובה מהירים, תמיכה, מוטיבציה וגם עידוד כשצריך..."

 
אושרי, Berkeley, Ross 2013

"...תודה רבה לכם עלהעזרה והתמיכה בשעות הקשות, יותר משותפים לתהליך הייתם פשוט חברים טובים..."

 
אורי, INSEAD Class of 2012

"...היועצת שהתאימה בדיוק למידותי, בדרך החשיבה, ביצירתיות, ביכולת לספר את הסיפור שלי הרבה יותר טוב ממה שאני עצמי ידעתי, ובנכונות האינסופית לעזור גם בסופ"ש ובשעות הקטנות של הלילה, וגם שכבר בא לך לעזוב הכל וכמעט לוותר..."

 
שחר, Ross & Duke Class of 2013

"...בהמשך לשיחתנו אתמול אכן מיכל היא ללא ספק יוצאת דופן והקשר שנוצר בינינו הוא חזק אך מהיכרותי עם יועצים נוספים לאורך הדרך הבנתי כי כל המערכת עומדת מאחורי ודוחפת אותי להצלחה..."

 
גיא, Chicago Booth Class of 2013

"... שירלי והצוות עמדו לצידי 24 שעות ביממה, בחגים ושבתות בכדי שאוכל לעמוד בדד- ליין הקרוב, כאשר בנוסף לסיוע המקצועי תמכו בי גם ברגעים בהם המוטיבציה והרצון קצת דעכו..."

 
רתם, Columbia Business School Class of 2013

"...מעל הכול-היועץ שקיסוס חיברו אלי, אורן כסיף, ושליווה אותי לאורך כל הדרך באופן אישי, הפגין מידה של מקצועיות ורצינות שלא פגשתי בשום מקום אחר במשך כל חיי המקצועיים, וזאת תוך כדי הפגנת אנושיות, הומור ואכפתיות אין קץ..."

 
גיל, Wharton, Class of 2013
"כשבחרתי בקיסוס עוד לא הבנתי מה שכעת ברור לי: בחרתי בשותף אמיתי לדרך. שותף שמסתכל עלי כאדם, שותף שרוצה לעזור לי לבנות עתיד מוצלח ולא רק להתקבל לתואר שני..."
 
עופר, Ross, NYU, INSEAD 2013

"...עבור מועמד עם ממוצע תואר ראשון נמוך (74) ו-GMAT סביר אך לא יותר (700), העזרה של תמר (אין עליה!) אפשרה לי להביא איכויות למועמדות שלי שאני בספק אם הייתי יודע כיצד להציגן בלעדיה.."

 
חגית – Ross, Kellogg, NYU 2013

"...יש משהו בקשר האישי שקיים בקיסוס, שכמובן הולך יד ביד עם המקצועיות והרצינות, שאין לו תחליף..."

 
צח, NYU Stern Class of 2013

"... ציוותו לי את אהרון, בן אדם מדהים ומקצוען חסר פשרות שבא מרקע דומה לשלי. אהרון לא הרפה מכל מילה וכל פסיק בחיבור עד שהגענו יחד לתוצאה שמצליחה להציג אותי בצורה מצוינת מכל צד שחשוב לוועדת הקבלה..."

 
אריאל,2013 Chicago Booth & NYU

"...בניסיון השני פניתי לקיסוס, עליהם המליץ לי חבר שהתקבל באותה שנה. כבר מהפיד-בק הראשון הבנתי שזה עולם אחר. אין תחליף ליועץ שעבר את התהליך בעצמו, שמכיר את עולם העסקים האמריקאי ושיודע אלו דברים יכולים להרשים את ועדות הקבלה..."

 
תומר, Columbia Business School Class of 2013

"...אני חושב שמה שעשה אצלי את ההבדל במהלך התהליך, החל מהפגישה הראשונה שלי עם קיסוס ועד הקבלה לביה"ס, היה זה שידעתי שיש עם מי לדבר ולהתייעץ, מישהו שהיה במקום שלך לפני לא הרבה זמן ודומה לך בהתלבטויות ובקשיים..."

 
ערן,2013 Chicago Booth & Ross

"...הליווי האישי לא היה משהו חולף, אלא משהו שנמשך לכל אורך התהליך, וגם לאחריו. אם זה בשיחות, פגישות והתייעצויות שהרבה מהן היו מעבר לשעות העבודה הרגילות..."

 
ניב, Columbia Business School, Class of 2013

"את ההבדל בין קיסוס לאחרים היה קל לראות כבר מההתחלה. במקום להתעסק במיקרו הקפידו לבנות אסטרטגיה ולראות איך כל חלק מהפאזל הזה שנקרא אפליקיישן נבנה ויוצר תמונה שלמה וטובה של מועמד חזק..."

 
דייויד, 2013 NYU Stern & LBS
"...המקצועיות של היועצי קיסוס והיכרותם עם והדרישות השונות לא ניתן לכמת. לא הייתה שאלה שלא קיבלתי עליה תשובה מעמיקה..."
 
אלי,2013 Columbia & Kellogg

"...את ההבדל היה ניתן לראות בכל חלק בעבודה מבניית האסטרטגיה דרך העבודה על החיבורים ועד להכנה לראיונות ואין מה להשוות..."

 
יונתן, Ross Class of 2013

"...התחלתי את התהליך עם מספר חברות וכשבחרתי בקיסוס בחרתי כי ראיתי שמולי עמדו אנשים ולא מערכת, כי קיבלתי יחס אישי שהותאם עבורי ולא שאלונים בתבנית..."

 
אלון, Kellogg & LBS

"...היועצים בקיסוס ניחנים ביכולת יוצאת הדופן לדחוף אותך קדימה, להוציא יותר ממה שאתה חושב/מאמין שאפשרי וכמו בצבא "לכבוש" את היעד..."

 
מיכאל, INSEAD Class of 2011

"אמיר סיפק לי הצצה לתהליך הקבלה לאינסיאד וכיוון את החיבורים כך שידגישו בדיוק את התכונות שבית הספר מחפש. לאחר שהכנסתי את השינויים עברו החיבורים לצוות העריכה שהצליח לעשות פלאים..."

 
אופיר, INSEAD Class of 2011

"...בכל שלב ושלב היה לי עם מי להתייעץ ועם מי להתלבט. בכל רגע נתון הרגשתי שיש מישהו נוסף שחושב יחד איתי, ובעיני זה היתרון הגדול בעבודה עם קיסוס..."

 
נמרוד, Berkeley & Michigan 2013

"...אחד הדברים הזכורים לי לטובה זה היושר שהופגן כשנאמר לי מרגע מסוים בתהליך "אתה כבר לא צריך אותנו, תחסוך לעצמך ותגיש לבד." חברים שנעזרו בחברות אחרות היו מאוד מופתעים כשסיפרתי להם על כך..."

 
איתי, NYU & UCLA Class of 2013

"...רק מי שעבר את התהליך המורכב הזה מבין כמה משאבים נדרשים על מנת לבנות מועמדות חזקה לבית ספר..."

 
אוראל, LBS Class of 2013

"...100%. כך בפשטות אני יכולה לסכם את החוויה שלי עם קיסוס. סימנתי לעצמי מטרה לא פשוטה, ובעזרתכם הצלחתי להשיג אותה..."

 
איתי, Ross Class of 2013

"...לאחר עבודה של מספר שבועות עם חברת ייעוץ אחרת, החלטתי לעבור לקיסוס. מלבד ייעוץ לגבי בתי הספר אליהם יש לי הסיכוי הרב ביותר להתקבל, נבנתה לי אסטרטגיה שתסייע לי להתקבל לאן שאני רוצה..."

 
דניאל, Chicago Booth Class of 2012
"עזרתם לי לחזק את מועמדותי דרך בחירות נכונות בקריירה ובחיים, ותמיד הענקתם לי את התחושה שיש מאחוריי גוף חזק שתומך בי מקצועית ואישית. אני שמח לומר שהפכנו לחברים, ושבזכותכם זכיתי גם להצטרף לרשת מדהימה של אנשים עוד לפני שבכלל עזבתי את הארץ..."
 
אורי, Kellogg Class of 2012

"מכאן אתה מוצא את עצמך מעורב באופרציה שלמה של מקצוענים – עודד, אהרון, צוות העורכות הלשוניות, בוגרים שקיסוס מחברת אותך איתם כדי שתעשיר את החיבור שלך ותקבל עוד יתרון – וכולם עובדים חזק מאד בשביל להפיק את התוצר הטוב ביותר..."

 
הדס, Chicago Booth Class of 2012
"לא הבנתי לאן אני נכנסת כשהחלטתי להגיש מועמדות רק כשלושה שבועות לפני תאריך ההגשה. העמדתם לצידי את מיטב האנשים שיעזרו לי לעבור את התהליך הלחוץ הזה בהצלחה. נעזרתי בשלושה יועצים שעבדו איתי במקביל להגשות לכל אחד מביהס, כולם היו שם לצידי 24 שעות ביממה..."
 
נגה, Harvard Business School Class of 2012

"קיסוס ליוו אותי במשך התהליך כולו - מבחירת בתי הספר, דרך העצות לכתיבת החיבורים וההכנות לראיונות, ועד לקבלה לשיקאגו ולהרווארד - ובכל אחד מהשלבים, הרגשתי שכל אנשי קיסוס רוצים שאצליח ומתגייסים לעזרתי..."

 
אלכס, Berkley Haas Class of 2012

"אז מה בעיניי היה הדבר החשוב ביותר? עבודה 24/7 – ממש "אימפריה שהשמש אינה שוקעת בה לעולם", האנשים המדהימים שעבדו איתי – אלופים בבית ספרם, ולבסוף, גישה מובנית וחזקה לכל אתגר. בלי כל אלה קשה לי לראות איך מישהו יכול להצליח..."

 
נעמה, Stanford GSB Class of 2012

"תהליך העבודה עם קיסוס היה זריז ויעיל תוך התחשבות והתגמשות מול לוחות הזמנים שלי וזמינות מוגברת לקראת מועדי ההגשה. מאוד התרשמתי מהמעורבות  הגבוהה של היועצים , לכל אורך התהליך זכיתי למענה רציני ומהיר בכל נושא, ותמיד הרגשתי שיש עם מי לדבר..."

 
אוהד, MIT Sloan Class of 2012

"למרות מצוקת הזמן, הצלחתי, בעזרתם של צוות היועצים והמומחים של קיסוס (וקשה היה לי לעשות זאת בלעדיהם!) להגיש אפליקיישנים ברמה הגבוהה ביותר לכל בתי הספר שרציתי. וואו! זה לא תהליך פשוט אבל אין מה להגיד – לא היו כאן פשרות. מקצועיות ועד הסוף, בלי לפספס פרטים קטנים בדרך..."

 
ליאור, Stanford GSB Class of 2012

"בדקתי מספר אפשרויות: קיסוס, חברות ייעוץ ישראליות אחרות וחברות ייעוץ אמריקאיות. עם כולן עבדתי לפרק זמן קצר על מנת להתרשם, ומיותר לציין שבחרתי בקיסוס...יועצי קיסוס הפגינו מקצועיות, תמיכה - ולא פחות חשוב, אנושיות - יותר מכל היועצים האחרים..."

 
שי, INSEAD Class of 2011

"צוות קיסוס בליווי הצמוד של אור תמכו בי במקצוענות ותוך תודעת שירות יוצאת דופן והפכו בשבילי תהליך מורכב ומייגע למובנה, פשוט ומוצלח..."

 
יהונתן, MIT Sloan Class of 2012

"לאחר בדיקה של החברות בשוק הישראלי המצומצם גיליתי שיש חברה עם יתרון תחרותי ברור. הבחירה הייתה מובנת מאליה, אבל העבודה עם קיסוס הפתיעה אותי כל פעם מחודש..."

 
מיכל ונוי, Michigan Ross Class of 2012

"אנחנו מייחסים הצלחה זאת בראש ובראשונה למקצוענות, הfirsthand knowledge שיש לצוות, חשיבה מחוץ לקופסא, המענה המיידי,  ומעל הכל ליחס המדהים שצוות קיסוס (והיועצים שעבדנו איתנו ליאור ולימור) מעניק לך בתהליך מאתגר זה..."

 
רונית, Chicago Booth Class of 2012

"הצוות של קיסוס עבד ימים ולילות כדי לעזור לנו להתקבל. מניסיון עבודה עם יועצים אחרים אני יכולה להעיד שזה הייחוד של קיסוס: הגישה האישית לכל אחד..."

 
אלעד, Chicago Booth Class of 2012

"אני יודע שקיבלתי מקיסוס את השירות שלא הייתי מקבל מאף חברה אחרת: החל מזמני התגובה המהירים לכל מכתב שכתבתי, מקצועיות מלאה, שקיפות ומעבר לכל היחס האישי החם..."

 
גיל-עד, Wharton Class of 2012

"וכשאני כותב "מקצועית" אני מתכוון ל (א) מענה מהיר וענייני לכל שאלה. (ב) גמישות יוצאת דופן שהפגנתם בכל עניין ודבר. (ג) שקיפות מוחלטת לכל אורך התהליך. (ד) זמינות הראוייה לשבח - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע..."

 
עופר וסיון, INSEAD Class of 2011

"הגענו אליכם מעט מיואשים מתהליך ייעוץ אחר שחווינו. מהר מאוד הבנו שאנחנו מתעסקים עם סוג אחר של אנשים: כנים, רציניים, משקיעניים ומלאי רצון שנצליח!!! הצלחתם להפוך תהליך ארוך ומייגע לנעים ומהנה :)..."

 
שני, Ross Class of 2012

"ולאותם מתלבטים... העבודה עם קיסוס הייתה תומכת, חדורת מוטיבציה והכי חשוב... הביאה לתוצאות!! גם היום, אחרי שהתקבלתי, חברי קיסוס תמיד לצידי, תומכים ומייעצים מתי שצריך..."

 
ערן ארקין, Berkeley Haas Class of 2012

"למשפחת קיסוס ובמיוחד לכם אהרון, ואיתי - תודה רבה על הייעוץ המקצועי, הזמינות, התמיכה והקשבה שמסתכמים בהרבה מעבר לשאלות הבנליות וממשיכים אפילו בימים אלו של ההכנות למעבר..."

 
נועה, Ross Class of 2012

"הרשת החברתית החזקה של קיסוס אפשרה לי ליצור קשר מיידי עם בוגרים וסטודנטים שחלקו איתי את החוויות שלהם. זהו משאב יקר ערך שעזר לי מאוד להכיר את התוכניות השונות ולהחליט איפה אני רוצה לבלות את השנתיים הקרובות..."

 
גל, Melbourne Business School

"נדהמתי מהעבודה שעשינו יחד: אסף, היועץ שאיתי עבדתי, הגיב כמעט באופן מיידי לכל מייל ולכל תיקון ושכתוב שלי, והתגובות שלו היו תמיד ברורות וחדות. אסף גם הפנה אותי לבוגרת טרייה מבית הספר, שעזרה לי המון וענתה על כל שאלותי..."

 
יואב, IESE Class of 2012

"תכננתי לפתוח את המכתב ב "ליניב, דייבי, אורן,אביב...", והגעתי למסקנה שכמות האנשים מקיסוס שנעזרתי בהם פשוט ארוכה מדי. זה בעיניי מדגים את היתרון הגדול ביותר של לעבוד עם קיסוס..."

 
אבי, Michigan Ross Class of 2012

"השירות של קיסוס לא נגמר ברגע הקבלה. החברה ממשיכה ללוות אותי גם לאחר שהתקבלתי ולהציע את עזרתה. ואין ספק שאמשיך להשתמש במאגר הידע ורשת הבוגרים גם בשנים בחו"ל, הן באוניברסיטה והן בעבודה..."

 
ליטל, LBS Class of 2012

"על החיבורים עבדתי עם קרן, ואין לי מילים לתאר כמה שהיא עזרה לי. היא זיהתה את הפוטנציאל בכל סיפור ופרויקט שעשיתי ועזרה לי להפוך אותם לחיבור מגובש ששיקף מי אני..."

 
רביד, Duke Fuqua Class of 2012

"בקיסוס שמו דגש על זמינות מקסימלית ותמיכה עצומה ורחבה, ושני גורמים אלו הם שעזרו לי להגיע לקו הגמר במהירות, ביעילות ובהצלחה!..."

 
אבי, Tuck Class of 2012

"לכל מועמד מותאם לאחר מחשבה מעמיקה, היועץ המתאים לו, ובנוסף כל מועמד מקבל ליווי נסתר אך רב השפעה וחשיבות על ידי שלל יועצים ועורכים אשר מספקים נטוורק נרחב ומידע רב ערך לגבי כל בתי הספר המובילים בעולם..."

 
עומר, Duke Class of 2012

"הנסיון הרב והגישה המקצועית  סייעו לי לגבש אסטרטגיה נכונה בנוגע לכל בית ספר וללטש כל תוצר באפליקשיין עד שלמות..."

 
נעם, Class of 2012

"החבר'ה של קיסוס ליוו אותי לכל אורך התקופה ונתנו שירות מצוין. תוסיפו לזה יחס אישי אמיתי, אכפתיות, גמישות ושקיפות מלאה מצד קיסוס ותקבלו שילוב מנצח..."

 
טל, Stanford GSB Class of 2011

"תהליך הקבלה שהיה זר לי לחלוטין הפך בעזרתם האדיבה של מריסה, גור ובעיקר בעזרתו של מיכאל היועץ הצמוד שלי למשהו מובנה ותכליתי הרבה יותר..."

 
נעמה, Ross Class of 2011

"תמיד הייתם שם בשבילי עם הרבה סבלנות ויידע, לענות על כל אחת ממיליון השאלות שהיו לי. ידעתם לדרבן אותי לעבוד על החיבורים גם כשנמאס לי מהם לגמרי..."

 
אבידן, Kellogg Class of 2011

"נתחיל מתוצאות: לא מכבר קיבלתי תשובות חיובית משתיים מתוך שלושת האוניברסיטאות אליהן הגשתי מועמדות (התקבלתי ל-Kellogg ול-Berkley). כידוע, כולם אוניברסיטאות Top 10..."

 
אורי, Kellogg Class of 2010

"לאורך השנים ניהלתי וצרכתי שירותים מספקים רבים בתחומים שונים. לא נתקלתי ברמת שירות, מחוייבות ללקוח ולתהליך, זמינות, ודחיפה ועידוד אל המטרה מדהימים ומחממי לב כשלכם, מזה שנים..."

 
אדי, Duke Fuqua Class of 2011

"From the beginning I had a good feeling that with Kisos I'll get admitted, and things indeed worked out and in this coming fall I am going to join Fuqua (Duke) MBA, my top priority!!..."

 
דני, Berkeley Haas Class of 2011

"ללא ספק אני חב לקיסוס הרבה מאוד מקבלתי לתכנית מעולה שאני בטוח שתיקח אותי רחוק..."

 
אוהד, IMD Class of 2010

"הצלחתם בזמן קצר מאד לכל הדעות וב"תנאי שטח" מאתגרים ביותר ( 5 שבועות בהם חרשתי 3 יבשות...) לעזור לי להעמיד אפליקיישן  ברמה גבוהה מאד תוך מתן אוזן קשבת ופתיחות מחשבתית לכל התהליך..."